Nailura Rubber Base 02 - Melkehvit
Milky White er en myk, melkehvit nyanse med et lett dekkende og kremaktig utseende. Den lyse fargen gir neglene et friskt og naturlig utseende.
Rubber Base er en fleksibel og forsterkende gelé som fungerer som underlakk og gellakk i ett. Den jevner ut negleoverflaten, beskytter mot brekkasje og gir et naturlig resultat som holder lenge.
Funksjoner:
- 100 % vegansk og cruelty-free
- Fri for HEMA, Di-HEMA og TPO
- 10 ml.
Bruk:
Påfør Nailura Rubber Base 02 - Milky White i et tynt lag på rene, forberedte negler og herd under UV/LED-lampe i 60 sekunder. Kan brukes alene eller som base under Gel Polish. For best resultat anbefales det å forberede neglene grundig med Nail Prep og Primer Bonder før påføring, og avslutt med Top Coat.
Inneholder:
10 ml.
Acrylates Copolymer, Dimethicone, Silika, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Isobornyl acrylate, Cellulose Acetate Butyrate, Hydroksysykloheksylfenylketon, Ci 77891, CI 77007
Produktet inneholder akrylater, som kan forårsake allergiske reaksjoner hvis de kommer i kontakt med huden. Det er viktig at produktet kun brukes på neglene, og at du unngår kontakt med hud og neglebånd.
Hvis du får gel på huden, bør den fjernes umiddelbart for å minimere risikoen for irritasjon eller allergi. Gjentatt eller langvarig hudkontakt kan øke risikoen for allergiske reaksjoner.
Hvis du opplever rødhet, kløe eller annen irritasjon, må du slutte å bruke produktet og oppsøke lege hvis symptomene vedvarer.
Oppbevares utilgjengelig for barn og borte fra varmekilder. Må ikke svelges. Må ikke plasseres i direkte sollys.
