1
1

Danasan

Propolis Munnlotion - 20 ml

Varenummer: 4105

Danasan - Propolis Munnlotion mot munntørrhet og til munnhygiene og desinfeksjon av blemmer, sår og trykksteder.

Propolis Munnlotion er et dokumentert naturmiddel, som har effekt mot ubehagelige og sjenerende blemmer i munden. Propolis Munnlotion er til god hjelp ved bl.a. tannregulering og protesebrukere som ofte får plager på trykksteder. Videre lindrer det plager som blemmer, munntørrhet og rødhet i slimhinnene i munnhulen.

Propolis Munnlotion er enkel å bruke. Den skal påføres i et jevnt lag på de usatte områdene i munnen, 2-4 dråper påføres 2–4 ganger daglig, etter behov.

Ved munntørrhet:
Ved akutt tørrhet: 2-3 dråper fordeles i munnen med tungen.
Tørrhet i munnen ved søvn: Oppløs 5-6 dråper munnlotion i litt vann og gurgle munnen før sovetid.

Innhold: 20ml

Propolis cera (Propolis Water Extract ), glycerin,  aqua, mentha crispa
Inneholder ikke konserveringsmidler.

Inneholder:

20 ml

Ingredienser:

Propolisekstrakt, Glyserin, spearmint

Produktets ingrediensliste, næringsinnhold og emballasje kan endres over tid. Vi oppdaterer løpende på vår hjemmeside, men sjekk alltid emballasjen på produktet som er kjøpt.

Inkludert i kategorier

Andre kunder har også kjøpt

Alternative produkter

Anmeldelser

Fri frakt fra 499 kr

Med Helthjem, Posten eller PostNord

30 dagers returrett

30 dagers retur- og angrerett fra du mottar varen

Medlemsbonus

Du får bonus hver gang du handler hos oss

Kundeservice

Kontakt oss på tlf. +47 21 95 94 90 (09-15 hverdager) eller email info@med24.no

Spar enda mer på dine sunne valg!

Meld deg på nyhetsbrevet vårt. Ved å registrere deg samtykker du til at vi kan sende deg informasjon om rabattkoder, tilbud og nyheter relatert til vårt sortiment via e-post. Du kan når som helst trekke tilbake ditt samtykke. Vi behandler opplysningene dine i samsvar med vår personvernerklæring.