Libresse Ultra Normal er tynne bind uten vinger med SmartProtect-system for normal menstruasjon
Libresse Ultra Normal er tynne bind uten vinger, beregnet på dager med normal blødning. Bindet festes med en klebestripe i bunnen og ligger flatt mot undertøyet. SmartProtect-systemet består av et absorberende senter og kanaler som fordeler blødningen over hele bindets lengde i stedet for å samle den på ett sted. Overflaten holdes tørr, slik at du føler deg frisk.
Uten vinger er bindet mindre i omfang og tar derfor lite plass i vesken. Cour-V-designet tilpasser seg kroppen og gir en tett passform. Konstruksjonen er utviklet for å gi opptil 100 % lekkasjesikkerhet. Bindene er svanemerkede og har en myk overflate som føles behagelig ved langvarig bruk.
Egenskaper:
- Tynn bind uten vinger
- SmartProtect-system med absorberende midtdel og kanaler
- Cour-V-design som følger kroppens form
- Diskret format som tar liten plass
- Svanemerket
Bruk:
Fjern beskyttelsespapiret og fest bindet midt på trusa. Trykk lett, slik at klebestripen sitter godt fast. Bytt bindet etter behov i løpet av dagen, og rull det brukte bindet inn i innpakningen før du kaster det.
Inneholder:
16 stk.
Produktets ingrediensliste, næringsinnhold og emballasje kan endres over tid. Vi oppdaterer løpende på vår hjemmeside, men sjekk alltid emballasjen på produktet som er kjøpt.
Essity Danmark, Gydevang 33, 3450 Allerød, Danmark, Kontakt: support@libresse.dk, www.libresse.dk
