Australian Bodycare
Shave Oil Lemon Myrtle - 250 ml.
Australian Bodycare Shave Oil Lemon Myrtle sikrer en glatt og behagelig barbering uten hudirritasjon og inngrodde hår
Australian Bodycare Shave Oil Lemon Myrtle er en barberingsolje som gir en jevn, myk og glatt barberingsopplevelse. Oljen er beriket med sitronmyrte og en blanding av naturlige oljer som kokosolje, mandelolje og solsikkeolje, som sammen skaper en perfekt base for både barbering med barberhøvel og barbermaskin. Oljen er ideell for deg som sliter med grovt eller tykt hår, da den skaper en glatt overflate som gjør det lettere for barberhøvelen å gli over huden. Dette minimerer risikoen for røde knopper, barberutslett, inngrodde hår og hudirritasjon.
Shave Oil Lemon Myrtle inneholder terpineol, som er en aktiv komponent i tea tree-olje. Terpineol bidrar til å motvirke bakterier og hudirritasjon under barberingen. Den unike oljesammensetningen etterlater huden fuktet, sunn og med en vakker glød. Shave Oil er ikke fet og etterlater huden myk og behagelig, og oljen er egnet for bruk på hele kroppen for både menn og kvinner.
Merk! Shave Oil Lemon Myrtle inneholder ikke lenger tea tree-olje i ren form, men i stedet terpineol, som er en aktiv komponent i tea tree-olje med lignende virkning.
Funksjoner:
- Gir en myk og glatt barbering med naturlige oljer
- Ideell for grovt og tykt hår
- Fukter og pleier huden selv etter barbering
- Terpineol motvirker bakterier og hudirritasjon
- Egnet for daglig bruk på hele kroppen
- Kan brukes av både menn og kvinner
Bruk:
Påfør Shave Oil på fuktig hud og masser den inn. La oljen virke i omtrent ett minutt før du barberer deg. Skyll bort eventuelle hårrester fra huden etter barberingen, og avslutt gjerne med en aftershave-lotion eller -krem.
Inneholder:
250 ml
Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Crambe Abyssinica Seed Oil Phytosterol Esters, 4-Terpineol, Tocopherol, Backhousia Citriodora (Lemon Myrtle) Leaf Oil, Bisabolol, Citral, Vegetable Oil, Terpineol, Linalool, Geraniol, Alpha-Terpinene, Limonen
Produktets ingrediensliste, næringsinnhold og emballasje kan endres over tid. Vi oppdaterer løpende på vår hjemmeside, men sjekk alltid emballasjen på produktet som er kjøpt.