Hedrin Once Spray Gel - 100 ml.
Hedrin Once Spray Gel - 100 ml.
1
1
1

Hedrin

Once Spray Gel - 100 ml.

Varenummer: 85639
AllergyCertified

Hedrin Once Spray Gel er en effektiv behandling mot lus og luseegg

Hedrin Once Spray Gel er en praktisk behandling mot hodelus og luseegg. Produktet er en flytende gel med en enkel spray som gjør det lettere å påføre nøyaktig i håret, selv på vanskelig tilgjengelige områder. Gelen virker ved å kvele lusene og fjerne luseneggene samtidig.

Hedrin Once Spray Gel inneholder dimetikon og penetrol. Dimetikon er et silikon som brukes i kosmetikk og fungerer uten kjemiske giftstoffer. Penetrol hjelper gelen med å trenge inn i luseneggene, slik at de også fjernes. Produktet kan brukes av både voksne og barn fra 6 måneder. Behandlingen virker på bare 15 minutter og er lett å skylle ut.

Funksjoner:

  • Hurtigvirkende og effektiv mot lus og luseegg
  • Enkel å påføre med praktisk spray
  • Sertifisert AllergyCertified
  • Ingen tilsatte parfymer, parabener eller giftige stoffer
  • Passer for barn fra 6 måneder

Bruk:

Påfør gelen jevnt i tørt hår og hodebunn med sprayen. La virke i 15 minutter og vask ut med vanlig sjampo.


Innhold:
100 ml.

Inneholder:

100 ml.

Ingredienser:

4% Dimetikon, 96% Cyklometikon 5

Inkludert i kategorier

Andre kunder har også kjøpt

Alternative produkter

Anmeldelser

0
Basert på 0 anmeldelser
5
4
3
2
1
0
0
0
0
0

Fri frakt fra 499 kr

Med Helthjem, Posten eller PostNord

30 dagers returrett

30 dagers retur- og angrerett fra du mottar varen

Medlemsbonus

Du får bonus hver gang du handler hos oss

Kundeservice

Kontakt oss på tlf. +47 21 95 94 90 (09-15 hverdager) eller email info@med24.no

Spar enda mer på dine sunne valg!

Meld deg på nyhetsbrevet vårt. Ved å registrere deg samtykker du til at vi kan sende deg informasjon om rabattkoder, tilbud og nyheter relatert til vårt sortiment via e-post. Du kan når som helst trekke tilbake ditt samtykke. Vi behandler opplysningene dine i samsvar med vår personvernerklæring.