1
1

Schwarzkopf Professional

Schwarzkopf OSIS+ Velvet Lightweight Wax Effect Spray - 200 ml.

Varenummer: 58460
Vegan Friendly

Sprayvoks fra Schwarzkopf OSIS+ som gir lett hold og bevegelse til håret

Velvet Lightweight Wax Effect Spray fra Schwarzkopf OSIS+ er en hårvoks i sprayform. Hårsprayen gir lett hold og bevegelse, slik at du enkelt kan style håret. Den er laget på en lett formel som sprayes direkte i håret og omdannes til en myk voks som smelter inn i håret. Voksen gir tekstur til håret uten å tynge det ned.

Egenskaper:

  • Sprayvoks
  • Gir lett hold og bevegelse
  • Sprayes direkte i håret
  • Forvandles til en myk voks
  • Gir tekstur uten å tynge
  • Vegansk

Bruk

Bruk i tørt hår for en smidig tekstur og naturlig glans, eller i fuktig hår for en eksklusiv finish.


Innhold200 ml.

Inneholder:

200 ml.

Ingredienser:

Dimethyl Ether, Alcohol Denat., Glyserin, Aqua (Water, Eau), VP/VA Copolymer, Triethyl Citrate, Parfum (Fragrance), Panthenol, Linalool, Benzoic Acid, Methyl Benzoate

Andre kunder har også kjøpt

Alternative produkter

Anmeldelser

Fri frakt fra 499 kr

Med Helthjem, Posten eller PostNord

30 dagers returrett

30 dagers retur- og angrerett fra du mottar varen

Medlemsbonus

Du får bonus hver gang du handler hos oss

Kundeservice

Kontakt oss på tlf. +47 21 95 94 90 (09-15 hverdager) eller email info@med24.no

Spar enda mer på dine sunne valg!

Meld deg på nyhetsbrevet vårt. Ved å registrere deg samtykker du til at vi kan sende deg informasjon om rabattkoder, tilbud og nyheter relatert til vårt sortiment via e-post. Du kan når som helst trekke tilbake ditt samtykke. Vi behandler opplysningene dine i samsvar med vår personvernerklæring.