1
1

Klairs

Gentle Black Cleansing Puff - 1 stk.

Varenummer: 123937

Rensesvamp for effektiv og skånsom ansiktsrens

Klairs Gentle Black Cleansing Puff er en rensesvamp utviklet for å brukes sammen med ansiktsrens. Den kan kombineres med skumrens, oljerens eller fast rens og bidrar til å fjerne smuss, makeup og urenheter fra hudens overflate.

Den myke teksturen, i kombinasjon med vann, gir en skånsom rengjøring og en lett eksfolierende effekt. Svampen kan brukes som en del av den daglige renserutinen for å støtte en grundig og jevn rens.

Størrelse: 80 x 80 x 13 mm

Funksjoner:

  • Rensesvamp til ansikt
  • Kan brukes med alle typer ansiktsrens
  • Bidrar til å fjerne smuss og makeup
  • Gir lett eksfoliering
  • Myk og skånsom mot huden

Bruk:

Fukt svampen godt med vann før bruk.
Påfør ønsket rens og massér forsiktig over ansiktet.
Skyll svampen grundig i rennende vann etter bruk og la den lufttørke.

Inneholder:

1 stk.

Produktets ingrediensliste, næringsinnhold og emballasje kan endres over tid. Vi oppdaterer løpende på vår hjemmeside, men sjekk alltid emballasjen på produktet som er kjøpt.

Inkludert i kategorier

Andre kunder har også kjøpt

Alternative produkter

Anmeldelser

0
Basert på 0 anmeldelser
5
4
3
2
1
0
0
0
0
0

Fri frakt fra 499 kr

Med Helthjem, Posten eller PostNord

30 dagers returrett

30 dagers retur- og angrerett fra du mottar varen

Medlemsbonus

Du får bonus hver gang du handler hos oss

Kundeservice

Kontakt oss på tlf. +47 21 95 94 90 (09-15 hverdager) eller email info@med24.no

Spar enda mer på dine sunne valg!

Meld deg på nyhetsbrevet vårt. Ved å registrere deg samtykker du til at vi kan sende deg informasjon om rabattkoder, tilbud og nyheter relatert til vårt sortiment via e-post. Du kan når som helst trekke tilbake ditt samtykke. Vi behandler opplysningene dine i samsvar med vår personvernerklæring.